Fräscht, prisvärt och centralt boende uthyres i Barcelona! - Forum
2007-11-05 12:32
Annika
Letar du efter boende i Barcelona? I så fall kan du kontakta mig! Jag har en ljus, rymlig, fräsch och fin lägenhet till uthyrning i Barcelona. Du kan hyra antingen hela lägenheten eller enbart en del av den (tex rum). Jag hyr ut till både dig som söker boende för antingen längre eller kortare perioder. Tveka inte att kontakta mig via mail hejsanhej123@hotmail.com eller på telefon +34 618714714. Ha det bra! /Annika
Ang: Fräscht, prisvärt och centralt boende uthyres i Barcelona!
2008-01-22 16:12
Lisa
Hej Annika!
Jag ska flytta ner till Barcelona någon gång innan september då jag påbörjar en utbildning i ekonomi/marknadsföring.
Jag letar därför efter en lägenhet ihop med min pojkvän.
Vi är båda 23, skötsamma och pålitliga. för tillfället bor och jobbar vi i Halmstad.
Då min utbildning pågår i tre år hyr vi gärna under en längre period men även ett halvår hade funkat.
Hur stor är din lägenhet och vad ligger hyran på?
Hör gärna av dig om du vill veta mer om oss:
tel 0702607037
Vänliga hälsningar
Lisa Öhrn
Avregistrera ditt intresse för tråden: Fräscht, prisvärt och centralt boende uthyres i Barcelona!
#EMAIL# är nu registrerad till ämnet: Fräscht, prisvärt och centralt boende uthyres i Barcelona!
Intresserad av tråden: Fräscht, prisvärt och centralt boende uthyres i Barcelona!? Registrera din mailadress så får du information när någon lagt in ett nytt inlägg i tråden.
Ogiltig emailadress
Nyhetsbrev
Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att få inspiration och hjälp inför ditt utbildningsval! Du är nu registrerad för studentum.se:s nyhetsbrev.